Mikołaj w klubie przedszkolaka „OAZA”

Niecodzienną niespodzianką dla przedszkolaków zgromadzonych w klubie przedszkolaka we Włostowie , była wizyta Św. Mikołaja.  Każdy z przedszkolaków zaprezentował przed Mikołajem swoje umiejętności artystyczne: recytując wiersz lub śpiewając piosenkę.  Każde dziecko zostało obdarowane paczką ze słodyczami.

Dobiega końca realizacja projektu z programu Działaj Lokalnie VII Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii  w Polsce  współfinansowanego przez  Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości „Ożarów” ,   Ośrodek Promowania i  Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w  Sandomierzu,  którym objęto opieką i edukacją 15 dzieci w wieku przedszkolnym.  Rodzice pozostawiają dzieci na 5 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu pod okiem wykwalifikowanej opiekunki. Zajęcia w klubie przedszkolaka cieszą się  dużym zainteresowaniem , w związku z tym  będą kontynuowane po zakończeniu programu.

One thought on “Mikołaj w klubie przedszkolaka „OAZA”

  1. Co to znaczy ze duzym zainteresowaniem sie ciesza? Przeciez jak jest projekt na 15 osob to chyba nie moze byc wiecej jak 15 osob. Jak to jest?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *